Merriman, Charles Eustace: A dollárkirályfi levelei papájához.Bp., 190... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/Merriman-Charles-Eustace-A-dollarkiralyfi-levelei-papajahozBp-1905-Rakosi-Jeno-Diszes-~II1599162
1599162
15712
299
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Merriman, Charles Eustace: A dollárkirályfi levelei papájához.Bp., 1905, Rákosi Jenő. Díszes, foltos, kopott szecessziós vászonkötésben.
: vörös_iván