15720.
299. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Komáromi János: Rongyos gárda. Nemzeti könyvtár 78. szám. Bp., (1942), Stádium. Kiadói tűzött papírkötés, rossz állapotban, sérült, kopottas borítóval, hiányzó címlappal, az utolsó oldal kijár.