Kilián Zoltán Sokat Tudó Könyve. Zoltán bácsi beszélgetései a rádió gyermekművészeivel. Turi Polgár István rajzaival. Bp., é.n., Athenaeum. KIadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, de belül jó állpotban.