Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/Hatszaz-magyar-nemzeti-dal-Szavalmanyok-es-dalok-gyujtemenye-Bp-e-n-Mehner-Vilmos-Kis~II1599151
1599151
15722
299
Beschreibung: Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., é. n., Méhner Vilmos. Kissé kopott díszes vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
: vörös_iván