Arany János prozai dolgozatai. Bp., 1879, MTA. Kiadói egészvászon-köté... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~200016/Arany-Janos-prozai-dolgozatai-Bp-1879-MTA-Kiadoi-egeszvaszon-kotes-kopottas-boritoval-~II1504683
1504683
15766
299
Rufpreis:
2 800 HUF 7,57 EUR , 8,24 USD
Beschreibung: Arany János prozai dolgozatai. Bp., 1879, MTA. Kiadói egészvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé sérült gerinccel. Első kiadás.
: tánczos_gábor