15799.
299. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
A. Conan Doyle: A menekültek. Két világrész meséje. Bp., é.n., Légrády, 414 p. Átkötött félvászon-kötés, megviselt állapotban, sérült gerinccel, kopottas borítóval, laza fűzéssel, hiányzó elülső szennylappal, sérült fűzéssel.