XIX: sz. eleji divat metszet igényes, üvegezett keretben / XIXth centu... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Stich~4/XIX-sz-eleji-divat-metszet-igenyes-uvegezett-keretben-XIXth-century-fashion-etching-in-glazed~II1599922
1599922
11011
299
Engravings
Rufpreis:
3 000 HUF 8,11 EUR , 8,82 USD
Beschreibung: XIX: sz. eleji divat metszet igényes, üvegezett keretben / XIXth century fashion etching in glazed frame 36x48 cm
: vörös_iván