Beregszászy Tamás (1967-): Nyári délután. Olaj, vászon, jelzett, újsze... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~1/Beregszaszy-Tamas-1967-Nyari-delutan-Olaj-vaszon-jelzett-ujszeru-keretben-17C39723-cm~II1191943
1191943
10023
299
8500
Rufpreis:
8 500 HUF 22,97 EUR , 25,00 USD
Beschreibung: Beregszászy Tamás (1967-): Nyári délután. Olaj, vászon, jelzett, újszerű keretben, 17×23 cm
: vörös_iván