Akvárium kellékek: 2 db csigaház, 7×7 cm, ón fedeles mini korsó (hajsz... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/299/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Flohmarkt~12/Akvarium-kellekek-2-db-csigahaz-7C3977-cm-on-fedeles-mini-korso-hajszal-repedessel-seru~II1602420
1602420
11283
299
Flea Market
Rufpreis:
1 000 HUF 2,70 EUR , 2,94 USD
Beschreibung: Akvárium kellékek: 2 db csigaház, 7×7 cm, ón fedeles mini korsó (hajszál repedéssel), sérült medál
: vörös_iván