30593.
298. Gelaufene Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
8db-os vegyes magyar és külföldi emlékérem tétel, közte 2001. "Szerencsejáték Rt. 10 éves" jelzett Ag emlékérem (31,5g/0.925/42mm); Lebó Ferenc (1960-) 1996. "A Honfoglalás emlékére 896-1896 / Árpád Nagyfejedelem 896" aranyozott Br emlékérem (42,5mm); DN "Eger-Gyöngyös" Cu emlékérem (25mm) T:PP ujjlenyomat,1-,2