Rehák Tamás: A motoros fecskendők a tűzoltói szolgálatban. Különös tekintettel a turbina fecskendőkre. Debrecen, 1925, Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-vállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.