15150.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Purtscheller, L. - Hess, H.: Der Hochtourist in den Ostalpen. 2. köt. Lipcse - Bécs, 1903, Bibliographisches Institut (Meyers Reisebücher). Térképmellékletekkel. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.