15592.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
2 000 HUF
Dr. Ranschburg Pál: Az emberi elme II. Érzelem, ösztön, akarat, egyéniség. Pantheon Ismerettára. Budapest, 1923, Pantheon Irodalmi Intézet Rt. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, intézményi bélyegzővel.