15086.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Zboray Ernő : Tizenöt év Jáva szigetén. Bp., 1936, Királyi Magyar Természettudományi Társulat. Számos fekete-fehér fotóval illusztrálva. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos-kopottas gerinccel, egy kijáró lappal.