15108.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
W. B. Seabrook: Harcos beduinok között. Kalandos utazások. Fordította: Havas József. A szerző eredeti felvételeivel. Bp., é.n, Dante. Kiadói aranyozott egészvászon kötés.