15035.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
100 HUF
0,27 EUR, 0,29 USD
De Agostini, Alberto M.: Tíz esztendő a Tűzföldön. Bp., é. n., Lampel R. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.