15098.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
2 600 HUF
7,03 EUR, 7,65 USD
Baedeker, Karl: Die Riviera das südöstliche Frankreich. Korsika. Leipzig, 1906, Verlag von Karl Baedeker. Térképmellékletekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.