15080.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Aleko E. Lillius: Kalózvilág a kínai vizeken. Fordította Szirmay Józsefné. Budapest, é.n., Dante, 202 p.+18 t. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben.