Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 126

Vegyes utikönyv tétel, 2 db:  James Ramsey Ullman: A himalája fia. (Tenzing önéletrajza.) Világjárók sorozat. Bp., 1963, Gondolat. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötés, fekete-fehér fotókkal.  Molnár Gábor: Az Óriáskigyók földjén. Vadászúton Brazília Őserdőiben. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.
15024.

Rufpreis:
800 HUF
15025.

Rufpreis:
2 000 HUF
15026.

Rufpreis:
4 000 HUF
15027.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15028.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15029.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15030.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15031.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29
15032.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
15033.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
15034.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,11
117,65
15035.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,29

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF