15515.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
4 600 HUF
12,43 EUR, 13,53 USD
Flammarion Kamill: Újabb csillagászati olvasmányok. Bp., 1897, Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon kötés, képekkel illusztrált, jó állapotban.