Himnusz- Szózat.: Kölcsey Ferenc-Erkel Ferenc: Himnusz. A gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György.
Vörösmarty Mihály-Egressy Béni: Szózat. Gondolattól a világhírig. Összeállította és szerkesztete Radó György.
Bp., 1981, Hazafias Népfront és Magyar Írók Szövetsége. Aranyozott műbőr-kötésben, karton-tokban, több nyelven. Jó állapotban.