Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 33

15289.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
A csász. és kir. haditengerészet emléklapjai III. kötet. Kiadja a Mitteilungen aus dem Gebiete des Seewesens szerkesztősége. Fordította Beck Zoltán. Pola, é.n., Krmpotic József-ny., IV+1+119 p.+3 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel-meglazult fűzéssel.
15290.

A csász. és kir. haditengerészet emléklapjai III. kötet. Kiadja a "Mitteilungen aus dem Gebiete des Seewesens" szerkesztősége. Fordította Beck Zoltán. Pola, é.n., Krmpotic József-ny., IV+1+119 p.+3 t. Kiadói papírkötés, megviselt állapotban, kopottas borítóval, sérült gerinccel, sérült kötéssel-meglazult fűzéssel.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
A csász. és kir. haditengerészet emléklapjai IV. kötet. Kiadja a Mitteilungen aus dem Gebiete des Seewesens szerkesztősége. Fordította Beck Zoltán. Pola, é.n., Krmpotic József-ny., 8+158 p.+3 t. Kiadói papírkötés, megviselt, széteső állapotban, sérült, kopottas borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, a kötése laza, sérült, a lapok egy része hullámos.
15291.

A csász. és kir. haditengerészet emléklapjai IV. kötet. Kiadja a "Mitteilungen aus dem Gebiete des Seewesens" szerkesztősége. Fordította Beck Zoltán. Pola, é.n., Krmpotic József-ny., 8+158 p.+3 t. Kiadói papírkötés, megviselt, széteső állapotban, sérült, kopottas borítóval, a borító elvált a könyvtesttől, a kötése laza, sérült, a lapok egy része hullámos.

Rufpreis:
3 000 HUF
15292.

Rufpreis:
4 800 HUF
12,97
14,12
15293.

Rufpreis:
3 000 HUF
Nagybaczoni vitéz Nagy Vilmos: A Románia ellen hadjárat 1916-1917. III. kötet. Események 1917-ben és a bukaresti béke. Bp.,(1923), M. Kir Honvédelmi Minisztréium, Fráter és Társa, VIII+127 p. Papírkötés, restaurált borítóval, és lapokkal, öt melléklettel.(1-2.,5-6.,8.)
15294.

Rufpreis:
2 400 HUF
14
Palásthy Pál: Palásthyak. I. kötet. Bp., 1890, Hunyadi Mátyás, LXVII+464+13 p.+1 t+VII. t. (Leszármazási táblák. Átkötött félvászon-kötés, a II-V. leszármazási táblák kijárnak.
15295.

Rufpreis:
2 000 HUF
Bercsényi Miklós élete. (1665-1725) Összeállította vitéz Badics István. Kiadja: M. Kir. Bercsényi Miklós 1. Honvéd Tüzér Osztály. Bp., 1932, Heinrich József-ny., 40+2 Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban. Vitéz Kozma Ferenc tábornok, vitéz Lupkovics Miklós tábornok, vitéz Vécsey Aladár ajánlásaival, és előszavával.
15296.

Bercsényi Miklós élete. (1665-1725) Összeállította vitéz Badics István. Kiadja: M. Kir. "Bercsényi Miklós" 1. Honvéd Tüzér Osztály. Bp., 1932, Heinrich József-ny., 40+2 Átkötött modern egészvászon-kötés. Jó állapotban. Vitéz Kozma Ferenc tábornok, vitéz Lupkovics Miklós tábornok, vitéz Vécsey Aladár ajánlásaival, és előszavával.

Rufpreis:
3 000 HUF
15297.

Rufpreis:
3 000 HUF
Arbanász-Ayan-Csorba-Hermann-Hóvári: Magyar honvédtábornokok oszmán szolgálatban. Guyon Richárd és Kmety György. Bp., 2013, Magyar-Török Baráti Társaság. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15298.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
Háborús nótáskönyv. Kiadja: A M.Kir. Honvédelmi Minisztérium Hadsegélyező Hivatala. Bp., é.n.,Légrády. Kiadói papírborítóban, megviselt állapotban, ragasztott gerinccel, viseltes borítóval.
15299.

Rufpreis:
1 000 HUF
104 Katonadal. Bp., 1942, Magyar Kórus, 112 p. Kiadói papírkötés, egy két helyen bejelöléssel.
15300.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Aktuell ausgerufenes Los
Katalognummer: