A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeive... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/298/kategorien~Bucher/Bucher-Gastronomie-und-Gartnerei~400007/A-haztartas-konyve-Kulonfele-jobbnal-jobb-etkek-kibrobalt-receptjeivel-ellatva-Szerk-~II1592784
1592784
15474
298
Books: Gastronomy and Gardening
Beschreibung: A háztartás könyve. Különféle jobbnál-jobb étkek kibróbált receptjeivel ellátva. Szerk.: Szilassy Juliska. Bp., 1905, "Pátria" Irod. Vállaalt és Nyomdai Rt. Kiadói kopottas egészvászon-kötés, javított gerinccel, kissé viseltes állapotban.
: tánczos_gábor