15338.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
3 000 HUF
8,11 EUR, 8,82 USD
Farkas Zoltán: A biedermeier. Képmellékletekkel. Bp., 1914, Singer és Wolfner. Átkötött félvászon kötés, az eredeti borítót az átkötéskor bekötötték, az elülső borítón kis sérüléssel, de egyébként jó állapotban.