15351.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Adolf Rosenberg: P. P. Rubens des Meisters Gemälde in 551 Abbildungben. Stuttgart és Lipcse, 1906, Deutsche Verlags-Anstalt, 519 p. Kiadói kissé kopottas aranyozott egészvászon kötés, kissé laza fűzéssel, számos egészoldalas fekete-fehér illusztrációval, német nyelven. / Linen-binding, in German language.