15847.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
Magyar Kabaret. Második, tetemesen bővített kiadás. Összeáll és bev.: Hervay Frigyes. Geiger Richard festőművész eredeti rajzaival. Gyoma, 1911. Kner Izidor, 394+14 p. Átkötött korabeli félvászon kötés, kissé kopottas borítóval, egyébként jó állapotban.