Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társ... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/298/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400016/Kisfaludy-Sandor-Minden-Munkai-VI-kotet-Budapest-1892-Franklin-Tarsulat-Negyedik-kiadasKia~II1560296
1560296
15825
298
Rufpreis:
4 000 HUF 10,81 EUR , 11,76 USD
Beschreibung: Kisfaludy Sándor Minden Munkái VI. kötet Budapest, 1892, Franklin-Társulat. Negyedik kiadás.Kiadói festett aranyozott egészvászon kötés, márványozott lapélekkel, kis kopásokkal a borÃtó és a gerinc sarkain. Jó állapotban. Töredék kötet.
: tánczos_gábor