Jókai Mór: Öreg ember nem vén ember. Képzelt regény négy részben. Jókai Mór Ujabb Regényei. Bp., 1900, Révai. Harmadik kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel. Jó állapotban.