Ferenczi Zoltán (szerk.): Mindentudó kis lexikon. Budapest, 1913, Mindentudó kis lexikon Kiadóvállalata. Aranyozott, kiadói Gottermayer-féle egészbőr kötésben, kissé kopott állapotban.