Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések.... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/298/kategorien~Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~400016/Emile-Zola-A-penz-I-III-plus-A-Coquevillei-muri-es-egyeb-elbeszelesek-Ket-kotetbe-kotve-B~II1266842
1266842
16019
298
Rufpreis:
800 HUF 2,16 EUR , 2,35 USD
Beschreibung: Émile Zola: A pénz I-III. + A Coquevillei muri és egyéb elbeszélések. Két kötetbe kötve. Bp., é.n., Gutenberg. Kiadói, aranyozott, kissé kopottas egészvászon-kötésben. A borÃtótáblákon Beck. Ö. Fülöp által tervezett plakett.
: tánczos_gábor