15823.
298. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
Dóczi Lajos: Vegyes Párok. Színmű. Bp., 1889, Ráth Mór. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kissé kopottas borítóval, és gerinccel.