A Napkelet Lexikona I-II. Bp., 1927, Magyar Irodalmi Társaság. Kiadói aranyozott gerincű egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval, és kissé sérült gerinccel, de egyébként jó állapotban.