2 Kötet a Magyar Asszonyok könyve sorozatból:
Ritoók Emma: Gyárfás Sándor két élete.
Dénes Gizella: Ezüstnyárfák.
Bp., é.n., Magyar Asszonyok Nemzeti Szövetsége. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopottas borítókkal, kissé foltos lapszélekkel.