11000.
298. Gelaufene Fernauktion
Stich
26 000 HUF
70,27 EUR, 76,47 USD
Kossuth Lajos imája a kápolnai elesettek felett 1849. évi Február 27 napján. Dekoratív színes litográfia, Böhm Pál festménye után kőre rajzolta Haske Ferencz, nyomtatta Grund Vilmos. Pesten, é. n. (1850-70 körül). Foltos, restaurálás nyoma. Paszpartuban. Üvegezett keretben 45x58 cm