Herendi Apponyi mintás tálka ( 2db), fogpiszkálótartó, kézzel festett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/298/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Porzellan~100007/Herendi-Apponyi-mintas-talka-2db-fogpiszkalotarto-kezzel-festett-kopott-jelzett-ossze~II1593585
1593585
11059
298
Rufpreis:
8 000 HUF 21,62 EUR , 23,53 USD
Beschreibung: Herendi Apponyi mintás tálka ( 2db), fogpiszkálótartó, kézzel festett, kopott, jelzett, összesen: 3 db, h:8-9 cm
: vörös_iván