Varga Sándor (?-?): Tóparti fák. Olaj, vászon, 34×40 cm https://www.darabanth.com/de/fernauktion/298/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Varga-Sandor--Toparti-fak-Olaj-vaszon-34C39740-cm~II1502896
1502896
10232
298
Rufpreis:
5 000 HUF 13,51 EUR , 14,71 USD
Beschreibung: Varga Sándor (?-?): Tóparti fák. Olaj, vászon, 34×40 cm
: vörös_iván