Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon, jelzett,... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/298/kategorien~Andere-Sammelgebiete/Gemalde-und-Grafiken~100001/Berkes-Antal-1874-1938-Nagyvarosi-forgatag-Olaj-vaszon-jelzett-serult-keretben-60C39780-cm~II1606906
1606906
10030
298
210000
Beschreibung: Berkes Antal (1874-1938): Nagyvárosi forgatag. Olaj, vászon, jelzett, sérült keretben, 60×80 cm