12346.
298. Gelaufene Fernauktion
Foto
5 000 HUF
13,51 EUR, 14,71 USD
1937 A szolnoki focicsapat, csoportkép, hátulján feliratozva, pecséttel jelzett, sérült, 13,5×23,5 cm