A magyar vas- és acélművek gyártmányainak jegyzéke I. kötet. Bp., 1972, Kögazdasági és Jogi Könyvkiadó. Negyedik átdolgozott, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.