Drucksachen

Zahl der Lose: 285

1924 Gletschergarten in Luzern. Luzern, C. J. Bucher. Érdekes képekkel. Papírkötésben, jó állapotban, 40 p.
12725.

Rufpreis:
1 000 HUF
1924 Göcseji Nagy Képes Naptár az 1924. szőkőévre. Szerk.: Nagy Képes Naptár. Zalaegerszeg, Fülöp-nyomda. Papírkötésben, viseltes szakadozott állapotban.+ A borító hátoldalán Schütz Sándor és Fia Kékfestőgyár (Zalaegerszeg) reklám címkéjével, Kner Nyomda (Gyoma), jelzett, szakadt, sérült, viseltes állapotban, 9x7 cm. Kner Albert (1899-1976) által tervezett címke.
12726.

Rufpreis:
2 000 HUF
1925 Francia borozó litografált étlapja / Lithographic menu of French winery
12727.

Rufpreis:
2 000 HUF
12728.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
1926 OMGE meghívó Kozma Ferenc emlékünnepélyre
12729.

Rufpreis:
1 400 HUF
12730.

Rufpreis:
3 000 HUF
cca 1927 Enit, az olasz hivatalos menetjegyiroda utazási füzete / Compagnia Italiana pel Turismo info booklet
12731.

Rufpreis:
1 000 HUF
1926-1948 Meghívók különböző bálokra, estélyekre, 33 db (Meinl-kör, Műegyetemi Evezős Club, Széchényi-bál, Urbana-álarcosbál, Szent Imre Collégium, Medikus-bál, Jogász-bál, Budapest-bál...stb)
12732.

Rufpreis:
8 000 HUF
Pálóczi Edgár: Keresztneveink zseblexikona. Bp., 1927. 48p.
12733.

Rufpreis:
1 200 HUF
1927 Magyar Athléta Klub Athléta Bál meghívó és jelvény
12734.

Rufpreis:
3 000 HUF
1928 A M. Kir. Budapesti Vámmentes Kikötő Raktári vállalatának üzletszabályzata. Jóváhagyta a M. Kir. Kereskedelmi Miniszter 1928. évi október hó 18-án 112,458/XII. sz. alatt kelt rendeletével. Bp., Magyar Királyi Állami Nyomda.
12735.

Rufpreis:
1 000 HUF
1928 A m. kir. minisztérium rendelete. A m. kir. budapesti vámmentes kikötőre vonatkozó rendtartás tárgyában.
12736.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF