https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Drucksachen

Zahl der Lose: 285

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.
12774.

Egyesített gyógyszer-árszabás. Bp., 1935. Magyar Gyógyszerész Egyesület. 160p. Egészvászon kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A Magyar Növényvédelmi Szolgálat hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.
12775.

Növényvédelem. 1935 XI. évfolyam.1-12. január-december. A "Magyar Növényvédelmi Szolgálat" hivatalos közlönye. Budapest, 1935, Magyar Királyi Földmívelésügyi Minisztérium. Könyvkötői egészvászon kötés. 268 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,35
EUR
,
12,35
USD
Zahl der Gebote:
0
Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.
12776.

Ezt kell önnek tudni. Az ÚJSÁG mindent tudok évkönyve. Szerk. Pünkösti Andor. Bp., 1935, Az Újság Rt. 240 p. Sarkainál enyhén sérült kiadói papírkötésben. Impozáns fotóanyaggal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,49
EUR
,
7,06
USD
Zahl der Gebote:
0
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLVII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1935, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.
12777.

1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, XLVII. évfolyam, 1-12 szám. Teljes évfolyam. Budapest, 1935, Magyar Turista Egyesület. Kiadói tűzött papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
1935 Ereklyés Országzászló Nagybizottsága belépő az Országzászlóhoz Endre László későbbi nyilas belügyminiszter részére. 15x9 cm
12778.

1935 Ereklyés Országzászló Nagybizottsága belépő az Országzászlóhoz Endre László későbbi nyilas belügyminiszter részére. 15x9 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
1
1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.
12779.

1935 Dr. Peitler Gyula (szerk.): Turisták Lapja, 47. évfolyam. Teljes évfolyam, 12 szám félvászon kötésben egybekötve. Balaton különszámmal, térképpel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
cca 1936 18 db Karikatúra, valamint egy Alföldi tanyát ábrázoló nyomtatvány, Hursan (17 db) és 1 db Mici jelzéssel, képeslap méretben, 9x15 cm.
12780.

cca 1936 18 db Karikatúra, valamint egy Alföldi tanyát ábrázoló nyomtatvány, Hursan (17 db) és 1 db Mici jelzéssel, képeslap méretben, 9x15 cm.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
16 000 HUF
43,24
EUR
,
47,06
USD
Zahl der Gebote:
0
1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1935/1936. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
12781.

1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1935/1936. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1936/1937. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.
12782.

1936 Depaul Szent Vince Szeretet Leányai (Irgalmas Nővérek) vezetése alatt álló Ranolder-Intézet évi értesítője, 1936/1937. Papírkötésben, fekete-fehér fotókkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,86
EUR
,
5,29
USD
Zahl der Gebote:
0
1936 A Fiumei Adria hajótársaság képes reklám brossurája körutazásról.
12783.

1936 A Fiumei Adria hajótársaság képes reklám brossurája körutazásról.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,11
EUR
,
8,82
USD
Zahl der Gebote:
29
1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.
12784.

1937 Az Est hármas könyve. Bp, Est Lapkiadó. Kiadói papírkötésben, viseltes borítóval, kopottas gerinccel, kisé hiánnyal a borítón, de belül jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,70
EUR
,
2,94
USD
Zahl der Gebote:
0
1937 Időjárási jelentés Magyarországról, pp.6, 29x20cm
12785.

1937 Időjárási jelentés Magyarországról, pp.6, 29x20cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,29
USD
Zahl der Gebote:
1

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse