1931 Debrecen sz. kir. város hivatásos tűzoltóságának évkönyve 1929-1930. Debrecen, 1931, Debrecen sz. kir. város és a Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-vállalata. Vászonkötésben, jó állapotban.