Ezüst(Ag) cigarettatárca, sérülésekkel, jelzett, 11x8 cm, nettó: 129,2... https://www.darabanth.com/de/fernauktion/297/kategorien~Juwelen/Juwelen~200031/EzustAg-cigarettatarca-serulesekkel-jelzett-11x8-cm-netto-129-2-g~II1556382
1556382
19003
297
Jewellery
Rufpreis:
16 000 HUF 43,24 EUR , 47,06 USD
Beschreibung: Ezüst(Ag) cigarettatárca, sérülésekkel, jelzett, 11x8 cm, nettó: 129,2 g
: vörös_iván