15119.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
1967 Ki nyeri a bajnokságot? NB I-NB I/B 1967. ősz. Kiadói kissé kopottas tűzött papírkötés, 48 p.