Keresztes Szent János művei I. kötet. Keresztény Misztika. Fordította Sz. Teréziáról nev. P. Ernő. Kiadta a Sarutlan Karmelitarend Magyar Rendtartománya. Bp., 1926, Stephaneum Nyomda és Könyvkiadó Rt. Átkötött modern egészvászon-kötés, az eredeti elülső borítót az átkötéskor felhasználták. Jó állapotban.