Katolikus lexikon I-IV. Szerk.: Bangha Béla. Budapest, 1931-1933, Magyar Kultúra. Kiadói aranyozott egészvászon (Gottermayer N.-féle) kötés, az első kötet gerince picit kopott, de egyébként jó állapotban.