15054.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
Vegyes Balaton témájú könyvtéte, 2 db: Dr. Darnay-Dornay Béla, Dr. Zákonyi Ferenc: Balaton útikalauz. Bp., 1957, Sport. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, fekete-fehér fotókkal, kihajtható szakadozott térképpel illusztrált. Balatoni mindentudó. Bp., 1958, Közlekedési Dokumentációs Vállalat. Kiadói papírkötés.