15114.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Thanhoffer Lajos: Kongó. Orvosi táskával Afrika földjén. Budapest, [1944], Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 317 p. Második kiadás. Kiadói félvászon kötés, megviselt állapotban, foltos, kopottas borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal, 224/225 p. oldalakon ceruzás firkával.