Róna Zsigmond: A hőmérséklet évi menete Magyarországon. M. Kir. Országos Meterológiai és Földmágnességi Intézet hivatalos kiadványai 1900. III. kötet. Bp., 1900, Károlyi György Kő és Könyvnyomdája. Korabeli átkötött félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.