15111.
297. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Robert F. Scott: Angolok a Déli Sarkvidéken. Fordította Halász Gyula. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Budapest , 1911, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai). Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben. Megviselt állapotban, a gerince és a kötése sérült.